Posvetovalna telesa

Komisija za odpiranje prijav in njihovo vsebinsko ocenjevanje na podlagi javnega razpisa za sofinanciranje programov veteranskih organizacij v Mestni občini Nova Gorica

  1. Venceslava Batagelj
  2. Sergeja Leban
  3. Vesna Bašin
  4. Ivan Mavrič
  5. Miro Kerševan

Komisija za odpiranje vlog v postopku izbire kulturnih projektov na področju nepremične kulturne dediščine

  1. Marinka Saksida
  2. Majda Petejan
  3. Robert Cencič
  4. Majda Stepančič - nadomestni član
  5. Tamara Simčič - nadomestni član

Komisija za odpiranje vlog v postopku izbire kulturnih programov in projektov

  1. Majda Petejan
  2. Robert Cencič
  3. Tamara Simčič
  4. Marinka Saksida - nadomestni član
  5. Majda Stepančič - nadomestni član

Komisija za izbor programov in projektov s področja socialnih dejavnosti v Mestni občini Nova Gorica

  1. Silva Tišma
  2. Matej Vončina
  3. Anja Ličen
  4. Breda Komel
  5. Vanja Nardin Ukmar

Strokovna komisija za oceno otroških in mladinskih programov in projektov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Jana Skok
  2. mag. Elena Zavadlav Ušaj
  3. Dragica Vidmar
  4. Vanja Kotar
  5. Ana Raganzini

Strokovna komisija za oceno kulturnih programov in projektov

  1. Maja Jerman Bratec
  2. Tereza Gregorič
  3. Andrej Šušmelj
  4. Katarina Brešan
  5. Katja Bucik

Strokovna komisija v postopku izbire kulturnih projektov na področju nepremične kulturne dediščine

  1. Ernesta Drole
  2. Andreja Ščukovt
  3. Branko Zbačnik

Strokovna komisija za oceno športnih programov v Mestni občini Nova Gorica

  1. Ksenija Vogrinc
  2. Iztok Nemec
  3. Miran Müllner
  4. Meta Mačus
  5. Marjan Rupnik

Strokovna komisija za oceno programov tehnične kulture v Mestni občini Nova Gorica

  1. Luka Boltar
  2. Egon Pipan
  3. Andrej Šušmelj
  4. Boris Humar
  5. Vojko Fon

Komisija za pripravo strategije razvoja visokega šolstva v Mestni občini Nova Gorica

  1. Tanja Pipan
  2. Klemen Miklavič
  3. Mirjam Bon Klanjšček
  4. Tatjana Krapše
  5. Kaja Širok
  6. Dejan Paravan

Svet za invalide Mestne občine Nova Gorica

  1. Valter Adamič
  2. Aleksander Grum
  3. Igor Miljavec
  4. Vladan Vukajlovič
  5. Ciril Habe
  6. Vanda Anderlič
  7. Vid Vuga
  8. Ivan Mrevlje
  9. Zvonislav Gorjup
  10. Lucijana Bratuž
  11. Tomaž Horvat

Ocenjevalna komisija za izbor "Županovega vina Mestneg občine Nova Gorica za leto 2015"

  1. Sebastjan Pintar
  2. Marjana Košuta
  3. Tamara Rusjan
  4. Ivan Peršolja
  5. Darinko Ribolica
  6. Dejana Baša
  7. Barbi Vrčon

 

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2010 - 2014

POSVETOVALNA TELESA V MANDATNEM OBDOBJU 2006 - 2010