Mandat 2014 - 2018

LISTA ROBERTA GOLOBA

1. dr. Robert Golob, roj. 1967, Kromberk, Pod Škabrijelom 72, 5000 Nova Gorica, doktor znanosti
elektronski naslov: robert.golob@mong.si

2. mag. Mirjam Bon Klanjšček, roj. 1954, Kromberk, Pri hrastu 9, 5000 Nova Gorica, magister znanosti, prof. matematike
elektronski naslov: mirjam.bon-klanjscek@mong.si

 
LRP - LISTA ZA RAZVOJ PODEŽELJA

1. Anton Peršič,  roj. 1952, Vitovlje 2B, 5261 Šempas, projektant informacijskih sistemov
elektronski naslov: anton.persic@mong.si

 
LISTA ZA SOLKAN

1. Jožef Leban, roj. 1944, Solkan, Ulica Maksa Valentinčiča 12, 5250 Solkan, pravnik
elektronski naslov: jozef.leban@mong.si

 
SD - SOCIALNI DEMOKRATI

1. Matija Klinkon, roj. 1979, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 44, 5000 Nova Gorica, dipl.inž. elektrotehnike
elektronski naslov: matija.klinkon@mong.si

2. Tanja Pipan,  roj. 1975, Prvačina 37, 5297 Prvačina, magistra znanosti
elektronski naslov: tanja.pipan@mong.si

3. Valter Vodopivec,  roj. 1954, Stara Gora 9, 5000 Nova Gorica, elektrotehnik
elektronski naslov: valter.vodopivec@mong.si

4. Karmen Saksida,  roj. 1970, Zalošče 12A, 5294 Dornberk, gimnazijska maturantka
elektronski naslov: karmen.saksida@mong.si

 
DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

1. Aleš Dugulin, roj. 1957, Ravnica 8, 5251 Grgar, gradbeni tehnik
elektronski naslov: ales.dugulin@mong.si

 
LISTA MIRANA MÜLLNERJA

1. Miro Kerševan, roj. 1948, Gradišče nad Prvačino 18B, 5292 Renče, trgovec
elektronski naslov: miro.kersevan@mong.si

 
LISTA MATEJA ARČONA

1. Ana Zavrtanik Ugrin, roj. 1979, Nova Gorica, Rutarjeva ulica 4A, 5000 Nova Gorica, univ.dipl. novinar, prof. italijanskega jezika
elektronski naslov: ana.zavrtanik-ugrin@mong.si

2. Aleš Markočič, roj. 1973, Nova Gorica, Vetrišče 18, 5000 Nova Gorica, dipl. ekonomist
elektronski naslov: ales.markocic@mong.si

3. mag. Lara Beseničar Pregelj, roj. 1973, Nova Gorica, Ulica XXX.divizije 3B, 5000 Nova Gorica, dr. med., spec. ginekologije in porodništva
elektronski naslov: lara.besenicar-pregelj@mong.si

4. Tomaž Jug, roj. 1980, Solkan, Na potoku 9, 5250 Solkan, diplomiran ekonomist
elektronski naslov: tomaz.jug@mong.si

5. Andrejka Markočič Šušmelj, roj. 1967, Nova Gorica, Cankarjeva ulica 20, 5000 Nova Gorica, prof. slovenščine in soc. kulture
elektronski naslov: andrejka.markocic-susmelj@mong.si

6. Uroš Komel, roj. 1975, Solkan, Cesta IX.korpusa 27D, 5250 Solkan, profesor matematike in tehnike
elektronski naslov: uros.komel@mong.si

 
ZZP - ZVEZA ZA PRIMORSKO

1. Miran Vidmar, roj. 1960, Preserje 26, 5295 Branik, inženir strojništva
elektronski naslov: miran.vidmar@mong.si

 
LISTA GREGORJA VELIČKOVA

1. Gregor Veličkov
elektronski naslov: gregor.velickov@mong.si

 
SMC - STRANKA MIRA CERARJA

1. Egon Dolenc, roj. 1962, Prvačina 223C, 5297 Prvačina, poslovodja
elektronski naslov: egon.dolenc@mong.si

2. Tatjana Krapše, Šempas 84, 5261 Šempas
elektronski naslov: tatjana.krapse@mong.si

 
GORIŠKA.SI, POBUDA LUKE MANOJLOVIĆA

1. Simon Rosič, roj. 1973, Nova Gorica, Ulica Gradnikove brigade 11, 5000 Nova Gorica, dipl.ekonomist
elektronski naslov: simon.rosic@mong.si

2. Luka Manojlović
elektronski naslov:

3. Klemen Miklavič, Nova Gorica, magister znanosti
elektronski naslov: klemen.miklavic@mong.si

4. Ana Jug, Nova Gorica, Ledine 47, 5000 Nova Gorica, univ.dipl.pravnica
elektronski naslov: ana.jug@mong.si

 
NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

1. Anton Harej, roj. 1977, Potok pri Dornberku 9C, 5294 Dornberk, univ.dipl.politolog
elektronski naslov: anton.harej@mong.si

 
POVEZANI ZA GORIŠKO

1. Tadej Pišot, roj. 1987, Prvačina 5, 5297 Prvačina, ekonomski tehnik
elektronski naslov: tadej.pisot@mong.si

 
LISTA TRNOVSKE IN BANJŠKE PLANOTE

1. Ljubka Čargo, 1959, Banjšice 29, 5251 Grgar, administrator
elektronski naslov: ljubka.cargo@mong.si

2. Edbin Skok, 1961, Lokve 24, 5252 Trnovo pri Gorici, univ.dipl.org. dela
elektronski naslov: edbin.skok@mong.si

 
SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

1. Tomaž Slokar, Nova Gorica, Erjavčeva ulica 9, 5000 Nova Gorica
elektronski naslov: tomaz.slokar@mong.si

2. Damjana Pavlica, roj. 1950, Šempas 63A, 5261 Šempas, ekonomski tehnik
elektronski naslov: damjana.pavlica@mong.si

3. Stanko Žgavc, roj. 1949, Nova Gorica, Gortanova ulica 24, 5000 Nova Gorica, univ.dipl. pravnik
elektronski naslov: stanko.zgavc@mong.si

 
LISTA OBRTI IN PODJETNIŠTVA

1. Marko Tribušon, roj. 1967, Ozeljan 31A, 5261 Šempas, strojni mehanik
elektronski naslov: marko.tribuson@mong.si
 

 

ostali mandati