Mandat 2006 - 2010

LISTA ROBERTA GOLOBA

1. Robert Golob , roj 23.01.1967, Kromberk, Pod Škabrijelom 72
2. Mirjam Bon Klanjšček , roj 18.07.1954, Kromberk, Pri hrastu 9
3. Mitja Trtnik , roj 25.08.1946, Pristava, Sergeja Mašere 16
4. Iva Devetak , roj 10.03.1953, Pristava, Pinka Tomažiča 31
5. Silvan Saksida , roj 28.07.1957, Prvačina 51

SOCIALNI DEMOKRATI

1. Tase Lazovski , roj 04.09.1949, Kromberk, Pod Škabrijelom 52
2. Andrej Miška, roj 29.01.1962, Nova Gorica, Gradnikove brigade 27
3. Božidar Slivnjak , roj 20.12.1949, Nova Gorica, Cankarjeva 58,
4. Stojan Ščuka , roj 31.12.1957, Nova Gorica, Cankarjeva 24
5. Valter Vodopivec , roj 29.10.1954, Stara Gora 9
6. Darinka Kozinc , roj 09.10.1953, Solkan, Med ogradami 37
7. Uroš Saksida , roj 10.04.1971, Nova Gorica, Lemutova 26
8. Tomaž Horvat, roj 06.02.1974, Ozeljan 119
9. Jolanda Slokar , roj 26.03.1942, Pristava, Sergeja Mašere 7

DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

1. Elizej Prinčič , roj 14.06.1939, Solkan, Borisa Kalina 31

SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

1. Rajko Harej , roj 25.01.1953, Potok pri Dornberku, 19/b

PREDSTAVNIKI TRNOVSKO BANJŠKE PLANOTE

1. Boris Rijavec , roj 31.05.1965, Trnovo 2/d
2. Silvester Plesničar , roj 05.10.1947, Grgar 80

SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

1. Vojko Fon , roj 16.06.1967, Solkan, Pirjevčeva 1
2. Vasja Likar , roj 09.08.1969, Solkan, Cesta IX. korpusa 68
3. Nada Lisjak , roj 18.02.1956, Solkan, Vojkova 8/b
4. Anton Kosmačin , roj 12.12.1953, Nova Gorica, Gortanova 22
5. Jožica Bone , roj 16.03.1955, Nova Gorica, Cankarjeva 82

LISTA ZA KAKOVOST ŽIVLJENJA

1. Nada Gortnar Gorjan , roj 30.11.1952, Kromberk, Pavšičevo naselje 41

ZVEZA ZA PRIMORSKO - ZZP

1. Boža Mozetič , roj 08.03.1952, Nova Gorica, Gradnikove brigade 23

SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA

1. Miran Müllner , roj 09.09.1964, Nova Gorica, Grčna 8

NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA

1. Mag. Davorin Marjo Mozetič , roj 20.06.1944, Solkan, XXX. divizije 18

LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE

1. Matej Arčon , roj 04.11.1972, Nova Gorica, Cankarjeva 2
2. Tomaž Vuga , roj 25.02.1939, Solkan, Soška 24/a
3. Dejana Baša , roj 09.04.1964, Prvačina 145
4. Marjan Pintar , roj 19.05.1959, Nova Gorica, C. 15. septembra 12
5. Srečko Tratnik , roj 07.11.1957, Kromberk, Varda 6

ostali mandati